PA-KO

 

 

 

O nas

Jesteśmy agencją reklamową działającą od 1998 roku, w branży artykułów reklamowych. Naszym nadrzędnym zadaniem jest kompleksowe zaopatrzenie naszych Klientów w upominki oraz odzież reklamową. Na życzenie odbiorcy wykonujemy usługę znakowania ich logiem firmy.

Z tym większą przyjemnością pragniemy przedstawić Państwu nasza ofertę. Znajdziecie w niej Państwo szeroką gamę gadżetów reklamowych wykonanych z: metalu, plastiku, bawełny, skóry, drewna i szkła.

Do najpopularniejszych należą: długopisy, zegarki, zapalniczki, kalkulatory, parasolki, torby podróżne, T-shirty, ubrania robocze, portfele, wizytowniki, breloki, i wiele innych. Pełną ofertę znajdziecie Państwo w dostarczonych przez nas katalogach - prezentowanych także na pierwszej stronie naszej www.

Do osobnej oferty należą markowe wyroby firm: Waterman i Parker. Są to: ekskluzywne pióra wieczne, pióra kulkowe, długopisy i ołówki.

W celu podkreślenia wyjątkowości Państwa prezentu proponujemy skorzystanie z oferty wyrobów skórzanych marki Wittchen. Należa do nich m.in.: portfele, torby, etui na okulary, wizytówki, długopisy, itd.

Specjalną ofertę stanowią bardzo popularne i solidnie wykonane kalendarze plakatowe, ścienne lub książkowe (te ostatnie oprawione są w skóre lub eko-skórę), których wzory, na Państwa życzenie, przedstawimy.

W razie potrzeby wykonamy dla Państwa znakowanie na powyższych przedmiotach. Może się to odbyć metodą tradycyjną tzn.: tampondrukiem, sitodrukiem, haftem lub bardzo popularną, nadającą osobisty i niepowtarzalny wygląd przedmiotom, metodą laserową. Do obróbki tej ostatniej nadają się artykuły wykonane z metalu, bądź drewna. W przypadku kalendarzy polecaną przez nas metodą znakowania jest tzw. tłoczenie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy !

Agencja Reklamy PA-KO s.c.

 

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani ofertą artykułów biurowych - zapraszamy na stronę, współpracującej z nami firmy, BIUROTEX s.j.

www.biurotex.com.pl/


 

 

PA-KO s.c., tel: +48.602760323, e-mail: biuro@pa-ko.pl

2007 - 2pi.pl - strony internetowe